Domečky u potoka

Konečně rozjíždíme zkušební provoz nových dvou Domečků u potoka - levého a pravého nebo modrého a fialového. Snad se časem názvy ustálí. Jsou to břatříčci Domečku ve svahu. A tak už máme na místě všechny tři bio dřevo-domky od firmy Hutchhouse (https://www.hutchhouse.cz/uvod ) tak, jak nám to navrhla arch. Bára Jung z brněnského ateliéru Jung Architekti https://jungarchitekti.cz/ ) .

Finální podobu berte s rezervou. Pracujeme jak na doladění vybavení interiéru, tak chceme domečky co nejvíce ponořit do svěží zeleně - nechat obrůst révou, stromy a kytkami.

Domečky mají velikost 7x4,5m, tedy plochu 28m2 a jsou pro dva hosty. Vybavené jsou manželskou postelí, kuchyňským koutem vč. větší extra tiché lednice. V předsíni je prostorná šatní skříň. Koupelna má sprchový kout, wc a umyvadlo. K objektu patří veranda 4x2m s teakovými křesílky a zásuvkou pro možnost použití elektrického grilu.

Objekty navazují na bezpečné parkoviště v zahradě. Z verandy přes potok je pohled do vinic a směrem k dominantě Pálavy - zřícenině hradu Děvičky. K dispozici je kolárna a víno si sami hosté berou ve sklípku, kde máme portfolio vín pana Kořénka z Bavor.

K zachování bezpečí a nočního klidu jsou u nás zakázány návštěvy neubytovaných osob, kouřit lze na verandě max. elektronické cigarety a od 22h. je striktní noční klid. Děkujeme za pochopení.


Hledej cenu a volný termín zde