Venkovský domeček

Venkovský domeček je ideální útočiště na prodloužený víkend na jaře či na podzim nebo týden dovolené v létě pro rodinu s většími dětmi (12let+) či dva páry. Možno však obsadit i jednou dvojicí jen jednu ze dvou ložnic a dostat slevu 25% z ceny pro 4os.. Další sleva 10% z cen na booking.com je při rezervaci napřímo z těchto web stránek. Domek má obytnou kuchyň s hezkým výhledem na Nové mlýny a možnost je posedět i u chalupy. Ke grilování žádáme používat elektrický gril nikoliv gril na dřevěné uhlí abychom se tu vzájemně neudili. Elektrický gril je volně k zapůjčení a vrací se čistý po grilovačce. Koupelna má sprchový kout a wc. Po dohodě je možná přístýlka pro pátou osobou v kuchyni nebo u jedné z ložnic. Příjezd v létě v červenci a srpnu je v neděli! tedy pobyty ideálně od neděle do neděle nebo podle dohody na last minute níže uvedené termíny od pěti nocí. Hosty žádáme, aby po sobě alespoň částečně uklidili - roztřídili a vynesli odpadky, umyli nádobí a svlékli ložní prádlo. Hodně dbáme na to, aby byl dodržen noční klid ve 22h. a nedovolujeme návštěvy osob, které u nás nebydlí (grilovačky a posezení u nás s přáteli bydlícími v jiných objektech apod. nejsou možné...). Na zápraží / posezení u chalupy také není dovoleno kouřit s výjimkou elektronických cigaret.

Cena činí přibližně 2.000kč za objekt a noc ale záleží na období , počtu osob a počtu nocí. Konkrétní cenu Vám potvrdíme dle Vaší poptávky. I chalupu lze obsadit párem - dvěma osobami. Přes tento web napřímo je sleva 10% oproti rezervaci přes booking.com. 

Omlouváme se majitelům domácích mazlíčků ale nejsou u nás povoleni. Děti jakéhokoliv věku jsou považovány za osobu byť se často argumentuje tím, že se dítě vyspí na posteli s rodiči... Zařízení je vhodné pro děti od 12ti let výše a zahrada není připravena jako dětské hřiště. Ta jsou dvě v našem blízkém okolí.

Cena od 1.800,- kč / noc a objekt pro 4os. , od 1.530 kč za tři osoby a od 1.350,- kč za pár a noc

Hledat volný termín a cenu zde - liší se podle počtu osob , ideálně radši napište či zavolejte.